Top

Tanıtım Filmi

February 2, 2017

ABAD Proje; şehir planlama, harita, imar, inşaat, turizm, saglık ve enerji alanlarında şehircilik, mühendislik, mimarlık, proje, araştırma, teknik yardım, kontrollük ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere 2000 yılında ankara’da kurulmuştur.

Kuruldugu günden beri insan ve çevre eksenli bir planlama anlayışını benimseyen ABAD Proje’nin temel hedefi, yaptıgı çalışmalarla hem planlı şehirler ve yaşanabilir çevreler ortaya koymak, hem de şehirlere vizyon kazandırmak olmuştur.

Her türlü şehircilik hizmeti vermekte olan ABAD Proje, bugüne kadar çeşitli imar planları ve özellikle de koruma amaçlı imar planları hususunda önemli çalışmalara imza atmış; bunun yanı sıra, fotogrametik ve yersel yöntemle sayısal hâlihazır harita üretimi, imar uygulaması ve arazi toplulaştırma, yol projeleri, altyapı ve üstyapı projeleri, kent bilgi sistemi altlıklarının oluşturulması, araştırma-teknik yardım-kontrollük ve danışmanlık konusunda da kayda deger çalışmalar yapmıştır.

Şehircilik ve mühendislik alanında gerçekleştirdigi önemli projeler ve sundugu kaliteli hizmetlerle ülkemizin önde gelen planlama, mühendislik ve danışmanlık firmaları arasındaki yerini almış olan ABAD Proje, bu alanlardaki çalışmalarını ve hizmetlerini dün oldugu gibi bugün de emin adımlarla sürdürmektedir.

Sahip oldugu modern planlama anlayışı, modern teknik donanımı ve teknolojik gelişmeleri izleyen deneyimli kadrosuyla en iyi hizmeti vermeyi şîar edinmiş bulunan ABAD Proje, şehirlerimizi planlayarak âbâd etmek ve onlara vizyon kazandırarak daha ileriye götürmek için üzerine düşeni îtinayla yerine getirmeye devam etmektedir…

Adres
Cevizlidere Mahallesi Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No: 153 / 23 Balgat / Ankara
Email Adreslerimiz
General: info@abad.com.tr
General: info@abad.com.tr